IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Okaleczony brat poszukiwany

Go down 
AutorWiadomość
Diabo
Cień
Cień
Diabo


Rasa : Treupus (Magiczny Wilk)
Male Liczba postów : 22
Data Dołączenia : 21/05/2019

Okaleczony brat poszukiwany Empty

Okaleczony brat poszukiwany Empty Okaleczony brat poszukiwany

PisanieTemat: Okaleczony brat poszukiwany   Okaleczony brat poszukiwany EmptyNie 26 Maj 2019, 11:13

Okaleczony brat poszukiwany Dark%20blue%20eyes%20animals%20hate%20artwork%20white%20wolf%20wolves%202240x1400%20wallpaper_www.wallpapername.com_39

Nie umiem pisać ciekawych poszukiwań, ani tak zachęcająco aby ktoś zechciał na nie zerknąć ale spróbuję. Poszukuję brata dla mojej postaci. Nie narzucam Domeny, chociaż fajnie by było gdyby była to Domena Natury lub Domena Ładu. Postać jest dokładniej opisana w historii Diabo, jednak w skrócie powiem tak, że brat ten został poturbowany przez mojego Treupusa. To jest fragment historii dotyczący brata Diabo:
Cytat :
 Nikt nie wiedział gdzie chadzał młody Treupus, aż kiedyś, gdy był on już prawie na progu młodzieńczości i zbliżał się do pięćdziesięciu lat jego rodzice wysłali za nim dyskretnie jednego z jego braci, by ten go śledził. Diabo nie wiedział o tych zamiarach więc spokojnie i bez oglądania się za siebie przemierzał znany mu dobrze kawałek lasu w poszukiwaniu kolejnej swojej ofiary. Wreszcie po trzech dniach wędrówki zauważył przed sobą znikające w gęstwinie leśnej długi ogon. Przez kolejny dzień skradał się do niego będąc jednak bardzo ostrożnym, bo nie spłoszyć potencjalnej ofiary. Wreszcie o świcie uznał, że dostatecznie rozpoznał ofiarę i rzucił się na nią z zamiarem odebrania jej życia. Walka nie trwała długo i dopiero po odgryzieniu łapy swojej ofierze zorientował się, że zaatakował swojego brata. W tym momencie Diabo odpuścił dalszej walki i gdy był pewny, że członek jego rodziny doszedł do siebie odszedł od znanych sobie terenów i ruszył w poszukiwaniu swojego prawdziwego przeznaczenia.
Nie chcę również narzucać wam imienia czy charakteru tej postaci ani tego co się stało z bratem Diabo po tym jak moja postać chciała go zabić. Mogę jedynie powiedzieć, że będę mógł zagwarantować tej postaci dużo fabuł. Fajnie też, by było gdyby brat Diabo wyglądał tak jak ten wilk powyżej oraz by nienawidził mojej postaci.
Powrót do góry Go down
 
Okaleczony brat poszukiwany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Resp-Team poszukiwany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zaświaty :: Strefa Graczy :: Ogłoszenia Użytkowników-
Skocz do:  
Forum chronione prawami autorskimi.
Illegal use of your images? Contact via PM here. Niektóre kody zostały zaczerpnięte z tej strony.

HogwartDreamStrefa Forumowych RPGAmaimon
The Original DiariesVampire Knight