IndeksRejestracjaZaloguj

Share
 

 Treningi

Go down 
AutorWiadomość
Stwórca
Admin
Admin
Stwórca


Tytuły : Właściciel forum
Rasa : Kirin (Magiczny Kopytny)
Male Liczba postów : 445
Data Dołączenia : 22/12/2018

Treningi Empty

Treningi Empty Treningi

PisanieTemat: Treningi   Treningi EmptyPon 27 Maj 2019, 18:41

Ciągły rozwój swojej postaci to bardzo ważny aspekt, o którym nie można zapominać. Strażnicy Równowagi chociaż posiadają nadprzyrodzone moce i nie są zwykłymi śmiertelnymi istotami, muszą jednak ciągle się doskonalić. W tym celu właśnie powstała możliwość szkolenia postaci.

Trening poprzez Lustrzanego Mistrza (NPC)

To co trzeba wiedzieć na początku, to to, że szkolenia prowadzi dziwny mentor, tajemniczy twór Rady, znany jako Lustrzany Mistrz. Jego wygląd nie wzbudza zaufania i faktycznie lepiej go nim nie darzyć - bo jego sposoby nauki nie raz zakrawają o zagrożenie życia!

Kolejna ważna informacja to fakt, że treningi nie są darmowe, bo w życiu nic nie jest za darmo - przed rozpoczęciem szkolenia należy uiścić słoną zapłatę Lustrzanemu Mistrzowi, zależną od poziomu statystyki, która ma zostać podniesiona.

Dodatkowe informacje to:

 1. Jednocześnie można mieć tylko jeden trening, ale nie zalicza się on do bilokacji, gdyż odbywa się w dziale "Wątki Poboczne". Konkretniej tutaj.
 2. Sposoby treningu są rożne i nie raz bardzo niebezpieczne - odniesione w jego wyniku rany są realne i nie można ich ignorować!
 3. Nie każdy trening kończy się powodzeniem, a tylko te zakończone sukcesem się liczą.
 4. Aby statystyka wzrosła o jeden stopień, trzeba ukończyć pięć treningów.
 5. Nie ma żadnego limitu na odpis w treningu, ale jeśli nie pojawi się w nim post w ciągu miesiąca, szkolenie trafi do archiwum i zostanie uznane za niezakończone.

Cennik (Za jeden trening):

 • Nauka statystyki z poziomu 1 do 2 - 10 PD, szansa sukcesu - 70%.
 • Nauka statystyki z poziomu 2 do 3 - 20 PD, szansa sukcesu - 60%.
 • Nauka statystyki z poziomu 3 do 4 - 30 PD, szansa sukcesu - 50%.
 • Nauka statystyki z poziomu 4 do 5 - 45 PD, szansa sukcesu - 40%.
 • Nauka statystyki z poziomu 5 do 6 - 60 PD, szansa sukcesu - 30%.

Istnieje możliwość sprawienia, że trening będzie mieć 100% szansy na sukces, jednakże oczywiście nie za darmo. Trzeba Lustrzanego Mistrza przekupić, dając mu Rzadkie Składniki lub Przedmioty. Cennik zmienia się zwykle raz na tydzień lub dwa tygodnie. Lustrzany Mistrz przyjmie łapówkę tylko z tych składników i przedmiotów jakie potrzebuje w danym momencie. Aktualny cennik znajdziesz tutaj.

Trening poprzez postać innego gracza

Postacie graczy mogą także szkolić się pomiędzy sobą, spełniając przy tym określone wymagania - przede wszystkim nauczyciel szkoloną statystykę musi mieć wyższą od ucznia. Pamiętajcie, że nauczyciel ma prawo żądać opłaty za trening.

Ważne Informacje:

 • Treningi tego typu muszą odbywać się normalnie na fabule, co oznacza, że liczą się do bilokacji.
 • Treningi poprowadzone przez innego gracza mają 100% szansy powodzenia, ale nadal trzeba ukończyć przynajmniej 5, aby statystyka wzrosła o jeden poziom.
 • Trening musi trwać przynajmniej przez 6 postów (nauczyciela i ucznia), a każdy z nich musi być napisany na minimum 100 słów (nie znaków!)
 • Ukończone treningi należy zgłaszać tutaj.


Ważne informacje dla Nauczycieli:

 • Musisz mieć szkoloną statystykę wyższą od swojego ucznia. Jeśli np. Uczeń ma Krzepę 3, a ty Krzepę 4, to możesz go wyszkolić maksymalnie do poziomu 4, bo sam nie masz wyższego.
 • Możesz wykonać jeden trening na tydzień, ale jeśli jakiś trening przedłuży się na kolejny tydzień, to możesz w tym tygodniu rozpocząć jeszcze jeden.
 • Dopuszczone są treningi grupowe, ale dla maksymalnie dwóch uczniów.
 • Możesz żądać wynagrodzenia za trening - jest tutaj pełna dowolność, ale oczywiście nie możesz żądać zapłaty w PD, jako, że są nienamacalne.
Powrót do góry Go down
 
Treningi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zaświaty :: Organizacja :: Biblioteka Przedwiecznych-
Skocz do:  
Forum chronione prawami autorskimi.
Illegal use of your images? Contact via PM here. Niektóre kody zostały zaczerpnięte z tej strony.

HogwartDreamStrefa Forumowych RPGAmaimon
The Original DiariesVampire Knight