IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lista rzeczy do zrobienia

Go down 
AutorWiadomość
Daenei
Zefir
Zefir
Daenei


Rasa : Felinkad (Magiczny Kot)
Female Liczba postów : 108
Data Dołączenia : 29/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 09:49

Drodzy moi, jako, że w ciągu ostatnich dni wyklarował się nam zespół szybkiego reagowania, liczę, że od teraz nasza reaktywacja forum zacznie nabierać słusznego tempa.
W tym celu właśnie powstało to osobliwie nazwane subforum i liczę, że nie tylko administracyjna Drużyna A zajmie się tematami do ogarnięcia, które przygotowałam na podstawie wcześniejszej dyskusji.

Ten temat będzie uzupełniany na bieżąco, w miarę, jak będzie przybywało kwestii do rozstrzygnięcia. Póki co zaczynamy od niezbędnego minimum w ważnych tematach, które wymagają osobnego wątku. Moim zdaniem ważne jest, żeby te tematy miały swoje ankiety, myślmy też o leniwych bułach i ludziach z mniejsza ilością czasu XD Dobrze, gdyby osoba prowadząca wczytała się dokładnie w propozycje związane ze swoim tematem i w kwestię, jak to wyglądało wcześniej.

No to tak:

1. Rasy niegrywalne: czyli poruszamy temat zmniejszenia/zwiększenia ilości ras niegrywalnych, ich postaci, poruszanych wcześniej kwestii Ludzi, Elfów, Krasnoludów, Orków itd. - żyją, nie żyją, ile ich jest i gdzie się chowają, jeśli żyją xd Ogólnie warto by było ogarnąć, jak chcemy, aby wyglądał Outland pod względem NPCów, czy wspomnianych w dyskusji sekt i ugrupowań.

2. Anioły i Demony, czyli religie i moce: Jeżeli temat będzie tego wymagał, można rozbić go na dwa mniejsze. Myślę jednak, że ciekawie byłoby je połączyć. Poruszamy kwestię obecności mrocznej magii, która uwolniła się w chwili wybuchu (a być może popchnęła też do jego wywołania) (Przy okazji - demony narzucają pewną wizję, więc nie zaszkodzi zrobić im konkurs na inna nazwę). Poruszamy także kwestię przeciwdziałania tej magii, czyli Rady Równowagi - jej świątyniom i systemowi religii. Dołączmy im ręce i nogi ;]
Temat dostaje: Diabo

3. Fabuła: a'propos powyższego - czy chcemy, aby fabuła była bardziej związana z religią i demonami i walką dysharmonii z harmonią, czy też raczej wspólnymi próbami przetrwania w zniszczonym świecie, a może subtelnie połączyć jedno i drugie? Także zbieramy pomysły!
Temat dostaje: Daenei

4. Domeny, i w tym temacie można zawrzeć głównie temat opiekuna - sposoby wyboru, kadencje, czy też śmiertelność (ciekawy temat pod kontakty ze zmarłymi swoja drogą, ale to później). No i tę nieszczęsną Domenę Pustki - czy ma służyć siłom przeciwnym Radzie, czy też pozostawać jako outsiderzy.
Temat dostaje: Daenei

5. Postacie grywalne: czyli wszystko, co dotyczy pierwszych wyborów graczy: Czy chcemy postacie samotnicze i w jakim systemie, czy chcemy wprowadzić postacie ludzkie/ postacie innych ras, którymi można by grać i jakie nałożyć ograniczenia. A także, czy chcemy zwiększyć lub zmniejszyć ilość obecnych.
Temat dostaje: Beliar

6. Działania fabularne, bo to był wrażliwy punkt - jak chcemy, aby wyglądała rozgrywka. Kwestie misji, eventów, poszukiwań itd. a także systemu prowadzenia tych rzeczy przez MG.
Temat dostaje: Beliar

Jeśli o czymś zapomniałam, to mówicie, będą edity xD
+ EDIT: Niewykluczone jest ogarnianie jednego tematu przez dwie osoby, lub dwóch tematów przez jedną, to już kwestia dogadania Wink

W osobnym temacie ogarniemy ankietę na mniejsze kwestie, które wymagają prostego "chcemy - nie chcemy" + ewentualnego pomysłu na prowadzenie, np. kontakt ze zmarłymi, poszukiwania prowadzone przez MG i inne propozycje, które się, mam nadzieję, pojawią. Jeżeli z czegoś wyklaruje się bardziej rozbudowany temat - robimy wątek.

Także tam dawajcie znać, czym chcecie się zająć, jeśli macie czas. Jeśli nie macie czasu lub ochoty, po prostu wypowiadajcie się w istniejących wątkach.
Damy radę! Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Daenei dnia Sro 26 Cze 2019, 17:28, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Beliar
Cień II
Cień II
Beliar


Pochwały : 2
Tytuły : Grafik / Mistrz Gry
Rasa : Smok
Male Liczba postów : 106
Data Dołączenia : 24/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 11:19

Działania fabularne. W pierwszej kolejności dla mnie w każdym razie. Jak nikt nie będzie chciał wziąć postaci grywalnych, to też wezmę. Ale ogarnianie tego będzie szybsze jak nie będę robić kilku rzeczy naraz Razz
Tak czy inaczej na te tematy i tak będę się wypowiadać.

Pisane z telefonu więc wyjątkowo krótko jak na mnie xD

Rozpiskę i temat zrobię niebawem.

///Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci, SPRZEDANE! (Daenei)
Powrót do góry Go down
Daenei
Zefir
Zefir
Daenei


Rasa : Felinkad (Magiczny Kot)
Female Liczba postów : 108
Data Dołączenia : 29/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 12:20

Super <3 dałam mały edit odnośnie prowadzenia tematów, co by się tam nikt pokrzywdzony nie czuł xD Grunt to kontakt.

Anyway: Ja na razie ogarnę ankietę z dodatkowymi pomysłami i ogólnym wątkiem na propozycje.
Powrót do góry Go down
Diabo
Cień
Cień
Diabo


Rasa : Treupus (Magiczny Wilk)
Male Liczba postów : 22
Data Dołączenia : 21/05/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 15:23

Ja się mogę pobawic Aniolami i Demonami oraz kwestią religii jak to widzę.

///Mówisz - masz! xD (Daenei)
Powrót do góry Go down
Daenei
Zefir
Zefir
Daenei


Rasa : Felinkad (Magiczny Kot)
Female Liczba postów : 108
Data Dołączenia : 29/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 17:23

No dobra to ja w takim razie na ten czas poczęstuję się domenami i fabułą, a jak nie będzie chętnych, to ogarnę też te rasy niegrywalne.

I działamy Smile
Powrót do góry Go down
Beliar
Cień II
Cień II
Beliar


Pochwały : 2
Tytuły : Grafik / Mistrz Gry
Rasa : Smok
Male Liczba postów : 106
Data Dołączenia : 24/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 17:57

Ja tylko jeszcze raz powiem, że jak ktoś zechce wziąć ode mnie postacie grywalne to niech śmiało bierze.
I tak będę wrzucać wszelkie swoje pomysły we wszystkich lub prawie wszystkich tematach!

No i powodzenia Very Happy
Powrót do góry Go down
Diabo
Cień
Cień
Diabo


Rasa : Treupus (Magiczny Wilk)
Male Liczba postów : 22
Data Dołączenia : 21/05/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptySro 26 Cze 2019, 18:26

Powodzenia dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
Ravia
Eon II
Eon II
Ravia


Tytuły : Mistrz Gry
Rasa : Smok
Female Liczba postów : 64
Data Dołączenia : 20/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptyCzw 27 Cze 2019, 10:06

Czemu ja dopiero tetaz tu przyszłam?!

Mogę zabrać się za rasy niegrywalne. *modli się*
Powrót do góry Go down
Daenei
Zefir
Zefir
Daenei


Rasa : Felinkad (Magiczny Kot)
Female Liczba postów : 108
Data Dołączenia : 29/04/2019

Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia EmptyCzw 27 Cze 2019, 10:18

A bierz! Jeśli podoba Ci się bardziej któryś z moich tematów, to też się chętnie podzielę Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Lista rzeczy do zrobienia Empty

Lista rzeczy do zrobienia Empty Re: Lista rzeczy do zrobienia

PisanieTemat: Re: Lista rzeczy do zrobienia   Lista rzeczy do zrobienia Empty

Powrót do góry Go down
 
Lista rzeczy do zrobienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zaświaty :: Organizacja :: Organizacja :: Sztuka Internetowej Nekromancji-
Skocz do:  
Forum chronione prawami autorskimi.
Illegal use of your images? Contact via PM here. Niektóre kody zostały zaczerpnięte z tej strony.

HogwartDreamStrefa Forumowych RPGAmaimon
The Original DiariesVampire Knight